100% handmade in Poland100% handmade in Poland

Handmade - co to znaczy?

Podstawową zasadą jaka przyświecała powstaniu Persalo było zapewnienie klientom najwyższej jakości personalizowanych produktów. Dlatego zdecydowaliśmy się na własnoręczne ich wykonywanie, opierając się na posiadanym profesjonalnym parku maszynowym.

Jak powstają nasze produkty?

Dzięki intuicyjnej aplikacji na naszej stronie sami projektujecie dowolną rzecz komponując na niej zdjęcia wedle własnego uznania. Dzięki temu rozwiązaniu od razu widzicie jak Wasz produkt będzie wyglądał.

Projekty, które wysyłacie za pośrednictwem aplikacji odbieramy w naszym studiu, gdzie są od razu drukowane. W przypadku zdjęć i plakatów, kolejnym krokiem jest nadanie im „przyjemnego dotyku” oraz ręczne przycięcie. Później pozostaje pakowanie, adresowanie i wysyłka zgodna z Waszym wyborem.

W przypadku poduszek i toreb droga produkcji jeszcze się nie kończy. Wydruki otrzymuje krawcowa, która starannie wzdłuż Waszych zdjęć zszywa poszewki i torby – dzięki temu możecie cieszyć się zdjęciami od brzegu do brzegu a nie tylko na środku produktu. Następnie, po kontroli szwów, poduszki wypychamy antyalergicznym wypełnieniem. Wędrują one do Was w eleganckim kartonowym pudełku zaś torby wkładamy do metalowej puszki.

Po co to wszystko?

Choć wymaga to od nas więcej pracy, uwagi i czasu, ręczne wykonanie i własna kontrola nad przebiegiem produkcji, daje nam i Wam pewność, że przygotowaliśmy Wasze wspomnienia najlepiej jak tylko mogliśmy. Mamy nadzieję, że Wasze personalizowane poduszki, plakaty, torby czy ramki dadzą Wam 100% radości!

Ekipa Persalo