#uwalniamyinstagramy

Najwyższy czas by uwolnić swoje fotografie
z INSTAGRAMU, FACEBOOKA lub z DYSKU KOMPUTERA
Stwórz ze zdjęć niepowtarzalne ETUI NA SMARTFONA, przytulną PODUCHĘ,
jedyną w swoim rodzaju TORBĘ NA RAMIĘ albo WIELKI PLAKAT z dziesiątkami zdjęć.

Dołącz do nas, to jest proste!!!

Produkty

Wskaż produkt i wciśnij ZAPROJEKTUJ

InstaBag

Uwolnij Instagramy na własnej unikalnej torbie  ...

InstaPhone

Uwolnij Instagramy na etui smartphone’a  ...

InstaPilLove

Uwolnij Instagramy na przytulnej poduszce  ...

InstaPoster

Uwolnij dziesiątki Instagramów na jednym plakacie  ...

Twórzcie z nami PROJEKTOGRAM!

zapraszamy wszystkich do współpracy

  • DLA KAŻDEGO
    Nasza otwartość, spontaniczność i chęć poznawania nowych ludzi i miejsc, nie pozwalają nam na pracę w samotności, dlatego czekamy na każdy Wasz sygnał. Jeśli macie pomysły na to gdzie powinniśmy się pojawić, co zorganizować, a może na to co umieścić w ofercie, piszcie na info@projektogram.pl Jeśli blogujecie, kręcicie filmy lub jesteście zamieszani w organizację imprez w szkołach, na uczelniach czy w miejscach pracy - zróbcie to samo. Koniecznie. Twórzcie z nami PROJEKTOGRAM! To zawsze dobra zabawa.
  • DLA BIZNESU
    Zapraszamy właścicieli biznesu do współpracy. PROJEKTOGRAM to przede wszystkim wiele możliwości promocyjno-reklamowych. Nasza współpraca może odbywać się na wielu płaszczyznach Waszej działalności. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub pod adresem marketing@projektogram.pl Nie bój się swoich pomysłów - wszystko jest prawdopodobne!

FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas przygotowania każdego naszego produktu to ok. 3 do 5 dni roboczych. Przesyłki nie są dostarczane w Soboty i Niedziele.
Dodatkowo w zależności od wyboru przesyłki należy doliczyć: Kurier FedEx - 1 dzień, Pocztex 1-3 dni, GLOBAL Expres 4-8 dni (dostawa międzynarodowa).

Zasięg dostawy:

Australia Austria Belgia Brazylia Chorwacja Dania Estonia Finlandia Francja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Izrael Kanada Korea Południowa Litwa Luksemburg Łotwa Malta Niemcy Nowa Zelandia Hongkong Portugalia Singapur Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja USA Węgry Włochy W.Brytania

Ile kosztuje przesyłka?

Cena zależy od wybranego sposobu dostarczenia oraz od sposobu płatności.

Sposób dostarczenia w Polsce:
Poczta Polska ( przelew ) - 18 zł
Poczta Polska ( za pobraniem ) - 24 zł
Kurier FedEx ( przelew ) - 22 zł
Kurier FedEx ( za pobraniem ) - 28 zł

Przesyłka międzynarodowa:
GLOBAL Expres ( transfer ) - 43 zł

Chcę dokonać przelewu, jaki jest nr konta?

W przypadku wyboru zapłaty przez system PayU S.A. dostępna jest opcja zapłaty kartą kredytową (VISA, MASTER CARD), płatność elektroniczna oraz zwykły przelew bankowy.
W ramach płatności elektronicznej istnieje dostęp do następujących Banków:

mBank MultiBank Bank Zachodni WBK Bank PEKAO SA Inteligeo Credit Agricole iPKONET PKO Bank Polski Bank BPH ING Bank Śląski Eurobank Meritum Bank Citi Handlowy Deutsche Bank Bank Millenium SA Płacę z Orange BOŚ Bank Idea Bank t-Mobile Usługi Bankowe Alior Bank S.A. PBS Getin Bank Noble Bank BGŻ BNP Paribas

Jeśli na liście nie ma Twojego Banku, lub w danej chwili jest nie dostępny wybierz z listy banków "Przelew bankowy". Wyświetlą sie wszystkie dane potrzebne do wypełnienia blankietu przelewu /podgląd wypełnionego blankietu po wciśnięciu - "wzór przelewu"/ Dla poprawnego zaksięgowania wpłaty koniecznie wpisz dokładnie tylko to co jest podane w "Danych do przelewu."

Płatności w Projektogram - przelew bankowy
Płatności w Projektogram - dane do przelewu
Jak mogę dokonać przelewu po ponownym zalogowaniu?

Po ponownym zalogowaniu się na swoje konto wejdź na "Twoje zamówienia" i na liście zamówień kliknij "Szczegóły" danego zamówienia. Na wyświetlonym zamówieniu przejdź do Statusu zamówienia, obok kliknij na "Od nowa"

Płatności w Projektogram - nowy przelew
Czy mogę zaprojektować produkty na tablecie lub na telefonie?

Do wykonania projektu musisz użyć Notebook'a lub komputera stacjonarnego, dla Tabletów oraz Smartfonów niezbędna jest do zainstalowania dedykowana aplikacja, która obecnie jest w fazie tworzenia. W momencie ukończenia prac zostaniecie o tym fakcie niezwłocznie poinformowani.

Na jakie modele telefonów mogę zaprojektować etui?

Modele telefonów na które możesz zaprojektować InstaPhone:

  • iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus
  • Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5
  • Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z3

InstaPillove to kompletna poduszka, czy tylko poszewka?

InstaPillove to kompletna poduszka - poszewka oraz pikowany wkład.
Poszewka posiada nadruk z jednej strony według Twojego projektu. Druga strona poszewki w kolorze wybranej przez Ciebie siatki.
Poszewkę poduszki można prać bez żadnego ubytku na wydruku w temperaturze do 40 stopni C.

Czy zdjęcia muszą być tylko z Instagramu?

Produkty możesz zaprojektować nie tylko ze zdjęć z Instagramu. W zakładce "ZDJĘCIA" w aplikacji masz do wyboru "INSTAGRAM", "FACEBOOK" i "KOMPUTER" Aby wczytać zdjęcia z poszczególnych profili, musisz sie na nie zalogować. Żadna informacja nie zostanie udostępniona (opublikowana) na powyższych profilach. W przypadku zakładki "KOMPUTER" po naciśnięciu klawisza "Pliki", otwiera sie okno przeglądania gdzie możesz wskazać dowolny folder z Twoimi zdjęciami na komputerze.

Jak wywołać zdjęcia z komputera, telefonu, facebook, instagram w Projektogram.pl
Jakiej rozdzielczości zdjęcia mogę użyć do projektu?

Wszystkie zdjęcia załadowane z Instagram'a są odpowiedniej jakości do wykorzystania w naszych produktach. W przypadku zdjęć załadowanych z komputera lub FB mogą pojawić się komunikaty o niskiej rozdzielczości zdjęć. Komunikat w kolorze żółtym jest ostrzeżeniem o niskiej rozdzielczości, ale zdjęcie może zostać użyte w projekcie a efekt końcowy na wydruku będzie zadawalający. W przypadku ostrzeżenia w kolorze czerwonym na wydruku na pewno będzie widać niedoskonałości tego zdjęcia. Kadrowanie zdjęć w aplikacji odbywa się przy pomocy miniaturek stąd możliwe jest dostrzeżenie pikseli, ale efekt ten nie występuje na gotowych produktach, o ile nie wystąpiły wspomniane ostrzeżenia.

Miej nas na oku i bądź na bieżąco

Podaj swój adres e-mail aby zapisać się do newslettera: